"Ақмола облысы Білім басқармасының Атбасар ауданы бойынша білім бөлімінің Тельман ауылының жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Коммунальное Государственное учреждение " Общеобразовательная школа села Тельмана отдела образования по Атбасарскому району управления образования Акмолинской области"

Смотреть все>>>

В Ош села Тельмана среди дошкольников была организована выставка детского творчества посвященная «Дню защитника Отечества». На выставке представлены поделки и открытки, сделанные детьми своими руками. Поделки были замечательными, интересными и оригинальными, все участники выставки постарались на славу. Выставка была организованна в главном холле. Все желающие могли полюбоваться изумительными шедеврами.

Тельман ауылының ЖОББМ-де мектеп жасына дейінгі балалар арасында "Отан қорғаушылар күніне"арналған балалар шығармашылығы көрмесі ұйымдастырылды. Көрмеде балалар өз қолдарымен жасаған қолөнер мен ашық хаттар бар.
Қолөнер керемет, қызықты және ерекше болды, көрменің барлық қатысушылары даңққа бөленді. Көрме бас залда ұйымдастырылды. Барлығы таңғажайып шедеврлерді тамашалай алды.

Жаңартылған күні: 04.05.2024 17:24
Құрылған күні: 04.05.2024 17:24